Menu
Nákupný košík

Audio, video, SAT

Značka: SENCOR
Detský Bluetooth reproduktor s mikrofónom SENCOR SSS 3200 KIDS je vyvinutý na mieru pre všetky deti, ktoré majú radi hudbu a spev. Je ideálnym riešením na detské oslavy, detské ihriská alebo len tak na hranie. Vďaka vstavanej dobíjacej batérii s kapacitou 1800 mAh zvládne prehrávať hudbu až 5 hodín ..
56,82€
Značka: SENCOR
Prenosný Bluetooth reproduktor SENCOR SSS 81 s LED displejom zaručí mohutný zvuk v kompaktnom prevedení. Má zosilňovač triedy D pre bohatý zvuk a vysoký výkon s minimálnou spotrebou energie a vstavanú nabíjateľnú batériu s kapacitou 2000 mAh.Zvuk:Výstupný výkon: 2 × 5 W (Impedancia: 4 Ω)Frekvenčná o..
29,62€
Značka: BLOW
Prenosný reproduktor BLOW BAZOOKA BT900 ponúka nespočetné množstvo kvalitných a moderných funkcií. Disponuje prehrávaním hudby cez Bluetooth. Do reproduktora je možné vložiť micro SD kartu (max. kapacita 32GB) alebo využite možnosť kvalitného FM rádia. Ideálny pre cestovanie, ľahko prenositeľný.Vlas..
12,99€
Značka: BLOW
Prenosný BLUETOOTH reproduktor BLOW BT90 ponúka nespočetné množstvo kvalitných a moderných funkcií. Disponuje prehrávaním hudby cez Bluetooth. Do reproduktora je možné vložiť micro SD kartu (max. kapacita 32GB) alebo využite možnosť kvalitného FM rádia. Ideálny pre cestovanie, ľahko prenositeľný.Vla..
20,37€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)