Menu
Nákupný košík

Blog

11 nov Vyrobte si s deťmi adventný kalendár
0 489
Vlastný adventný kalendár môže byť jedným z najlepších spôsobov, ako pripraviť 24 prekvapení pre deti v predvianočnom období. A dokáže rozžiariť tváričky detí, pretože adventný kalendár môže ukrývať r..
03 nov Veselo a kreatívne s popisovačmi Edding
0 220
S popisovačmi na porcelán od Edding je výroba ručne maľovaného porcelánu jednoducho hračkou. Dizajn nemusí byť zložitý - na efektívne vyzdobenie vášho taniera stačí krátky, zmysluplný alebo vtipný tex..
29 okt Mikroskopy pre malých výskumníkov
0 239
Ako vyzerá malý chrobáčik pri vysokom zväčšení? Aká je vnútorná štruktúra rastlín? Čo žije v kvapke vody z rybníka? S mikroskopom budú deti môcť nájsť odpovede na tieto a rad ďalších otázok, ktoré zam..
15 aug Batoh rastie s dieťaťom
0 275
Ak sa vám a budúcemu školáčikovi nepáči klasický tvar školskej aktovky, riešením je školský batoh. Sú vhodné pre deti od 1. triedy a perfektne padnú drobným školáčikom, ktorí by sa pod školskou aktovk..
01 aug Tradičná školská aktovka pre prváčikov
0 9977
Nástup do prvej triedy je dôležitý krok v živote dieťaťa. Jeho novým verným pomocníkom na ceste do školy a zo školy sa stane školská aktovka či batoh. Nielen jej vlastnosti, ale aj pekný dizajn zohráv..
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)