Menu
Nákupný košík

BLOW

Značka: BLOW
Prenosný reproduktor BLOW BAZOOKA BT900 ponúka nespočetné množstvo kvalitných a moderných funkcií. Disponuje prehrávaním hudby cez Bluetooth. Do reproduktora je možné vložiť micro SD kartu (max. kapacita 32GB) alebo využite možnosť kvalitného FM rádia. Ideálny pre cestovanie, ľahko prenositeľný.Vlas..
20,07€
Značka: BLOW
Prenosný reproduktor BLOW BAZOOKA BT950 disponuje modernými funkciami, skvelými vlastnosťami a elegantným vzhľadom. Ideálny pre použitie vonku, ale aj na doma. Poskytuje krištáľovo čistý zvuk. Môžete počúvať FM rádio, prehrávať si hudbu z telefónu alebo tabletu, pripojiť si slúchadlá alebo flashdisk..
32,13€
Značka: BLOW
Prenosný reproduktor BLOW BT1000 disponuje modernými funkciami, skvelými vlastnosťami a elegantným vzhľadom. Ideálny pre použitie vonku, ale aj na doma. Poskytuje krištáľovo čistý zvuk. Môžete počúvať FM rádio, prehrávať si hudbu z telefónu alebo tabletu, pripojiť si slúchadlá alebo flashdisk alebo ..
36,15€
Reproduktor prenosný BLOW BT200 LED Reproduktor prenosný BLOW BT200 LED
Novinka Nedostupný
Značka: BLOW
Prenosný reproduktor BLOW BT200 ponúka nespočetné množstvo kvalitných a moderných funkcií. Disponuje prehrávaním hudby cez Bluetooth. Do reproduktora je možné vložiť micro SD kartu (max. kapacita 32GB) alebo využite možnosť kvalitného FM rádia. A navyše tento reproduktor môžete používať aj ako hands..
11,97€
Značka: BLOW
Prenosný BLUETOOTH reproduktor BLOW BT2500 disponuje modernými funkciami, skvelými vlastnosťami a elegantným vzhľadom. Ideálny pre použitie vonku, ale aj na doma. Poskytuje krištáľovo čistý zvuk. Môžete počúvať FM rádio, prehrávať si hudbu z telefónu alebo tabletu, pripojiť si slúchadlá alebo flashd..
47,09€
Značka: BLOW
Prenosný BLUETOOTH reproduktor BLOW BT400 ponúka nespočetné množstvo kvalitných a moderných funkcií. Disponuje prehrávaním hudby cez Bluetooth. Do reproduktora je možné vložiť micro SD kartu (max. kapacita 32GB) alebo využite kvalitného FM rádia. A navyše tento reproduktor môžete používať aj ako han..
16,05€
Reproduktor prenosný BLOW BT450 modrý Reproduktor prenosný BLOW BT450 modrý
Novinka Nedostupný
Značka: BLOW
Modrý prenosný BLUETOOTH reproduktor BLOW BT450 ponúka nespočetné množstvo kvalitných a moderných funkcií. Disponuje prehrávaním hudby cez Bluetooth. Do reproduktora je možné vložiť Micro SD kartu (max. kapacita 32GB) alebo využite možnosť kvalitného FM rádia. Súčasťou reproduktora je tiež LED fareb..
24,09€
Značka: BLOW
Prenosný BLUETOOTH reproduktor BLOW BT60 ponúka nespočetné množstvo kvalitných a moderných funkcií. Disponuje prehrávaním hudby cez Bluetooth. Do reproduktora je možné vložiť Micro SD kartu (max. kapacita 32GB). Malý, kompaktný a ľahký - zmestí sa všade.Vlastnosti:Rozmery: 58 x 48 mmHmotnosť: 120 gP..
12,02€
Značka: BLOW
Prenosný BLUETOOTH reproduktor BLOW BT800 s mikrofónom ponúka nespočetné množstvo kvalitných a moderných funkcií. Disponuje prehrávaním hudby cez Bluetooth. Do reproduktora je možné vložiť micro SD kartu (max. kapacita 32GB) alebo využite možnosť kvalitného FM rádia. Ideálne pre cestovanie, ľahko pr..
51,02€
Značka: BLOW
Prenosný BLUETOOTH reproduktor BLOW BT820 ponúka nespočetné množstvo kvalitných a moderných funkcií. Disponuje prehrávaním hudby cez Bluetooth. Do reproduktora je možné vložiť micro SD kartu (max. kapacita 32GB) alebo využite možnosť kvalitného FM rádia. Ideálny pre cestovanie, ľahko prenositeľný.Vl..
28,11€
Značka: BLOW
Prenosný BLUETOOTH reproduktor BLOW BT90 ponúka nespočetné množstvo kvalitných a moderných funkcií. Disponuje prehrávaním hudby cez Bluetooth. Do reproduktora je možné vložiť micro SD kartu (max. kapacita 32GB) alebo využite možnosť kvalitného FM rádia. Ideálny pre cestovanie, ľahko prenositeľný.Vla..
26,10€
Reproduktor prenosný BLUETOOTH BLOW BT460 čierny Reproduktor prenosný BLUETOOTH BLOW BT460 čierny
Novinka Nedostupný
Značka: BLOW
Prenosný BLUETOOTH reproduktor BLOW BT460 BLACK ponúka nespočetné množstvo kvalitných a moderných funkcií. Disponuje prehrávaním hudby cez Bluetooth. Do reproduktora je možné vložiť micro SD kartu (max. kapacita 32GB) alebo využite možnosť kvalitného FM rádia. Ideálny pre cestovanie, ľahko prenosite..
19,97€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)