Menu
Nákupný košík

Magnetické tabule a príslušenstvo

Značka: AVELI
Magnety AVELI BLACK sú určené pre tabule AVELI. Balenie obsahuje 6 kusov magnetov v čiernej farbe.Vlastnosti:Priemer 24 mmFarebný plastový povrchOkrúhly tvar Vhodné na uchytenie dokumentov, výkresov i fotiek na magnetických plochách..
4,25€
Značka: AVELI
Magnety AVELI BLUE sú určené pre tabule AVELI. Balenie obsahuje 6 kusov magnetov v modrej farbe.Vlastnosti:Priemer 24 mmFarebný plastový povrchOkrúhly tvarVhodné na uchytenie dokumentov, výkresov i fotiek na magnetických plochách..
4,25€
Značka: AVELI
Čierne popisovače pre tabule a flipcharty AVELI. Sada 4 farebných popisovačov.Vlastnosti:NetoxickýŠírka stopy 2 mmKužeľový hrotĽahko stierateľnýOdolný proti vyschnutiu..
5,10€
Značka: AVELI
Stierka na tabuľu AVELI magnetická pre rýchle a suché čistenie všetkých povrchov tabúľ. Magnetická stierka drží priamo na tabuli. Svojou červenou farbou zaujme na prvý pohľad a vy ju tak nebudete musieť hľadať. Vlastnosti:Rozmer 11x5,5 cmVhodná pre všetky povrchy tabúľNeprateľný materiálMagnetické u..
2,53€
Značka: AVELI
Magnetická tabuľa AVELI 60 x 45 cm s bielym lakovaným povrchom, hliníkovým rámom, pre popisovanie stierateľnými fixkami a s odkladacou lištou. Budí dojem prestíže a elegancie. Tabuľa je prepracovaná do detailov bez nitovaných spojov, ostrých hrán či vyčnievajúcich rohov.Vlastnosti:Magnetická tabuľa ..
17,04€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)