Menu
Nákupný košík

Maľovanie, kreslenie

Ceruzky EASY FLUO drevené trojhranné s gumou 4ks
Novinka Najpredávanejšie
Značka: EASY
Ceruzky EASY FLUO drevené trojhranné s gumou 4ksSada ceruziek s grafitovou tuhou v moderných a obľúbených fluoreskujúcich farbáchTvrdosť: HB, ceruzka sa osvedčí ako počas písania, tak kreslenie.Dobrý začiatok každého výkresuPodporte dieťa pri rozvoji fantázie a manuálnych schopností. Kreslenie je je..
1,23€
Značka: EASY
Barvy EASY WaterColours vodové sada 12 barevKlasické vodové barvy dvanácti odstínů v plastovém obalu se štětcem, průměr 2,8 cm...
0,90€
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY 108ksKreatívna výtvarná sada, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček.Sada sa skladá z celkom 108 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi kval..
17,53€
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY 180ksKreatívna výtvarná sada, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček.Sada sa skladá z celkom 180 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi kval..
17,56€
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY 226 ksKreatívna výtvarná sada, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček.Sada sa skladá z celkom 226 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi kva..
25,27€
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY 68ksKreatívna výtvarná sada, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček.Sada sa skladá z celkom 68 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi kvalit..
9,14€
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY III 86 ksKreatívna výtvarná sada, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček.Sada sa skladá z celkom 86 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi k..
6,44€
Značka: EASY
Pastelky EASY Colours dřevěné trojhranné 12ksDřevěné pastelky s měkkou tuhou v sytých barvách, trojhranného tvaru. 12ks v krabičce...
1,23€
Značka: EASY
Pastelky EASY JUMBO trojhranné bezdrevé 12ksPastelky z bezdrevný živice vyrobené z 80% z recyklovaného materiálu.parametre:- trojhranné telo- jasné a žiarivé farby s vysokým krytím- odolné voči zlomeniu..
2,30€
Značka: EASY
Pastelky EASY JUMBO trojhranné 13ksTrojhranné pastelky jumbo, 13 farieb - 12 klasických farieb + 1 zlatá farbaSada trojhranných pasteliek vyrobených z dreva. Rad 13 živých, intenzívnych farieb s orezávačomRadosť z tvorbyPodporte dieťa pri rozvoji fantázie a manuálnych schopností. Kreslenie je jedným..
4,10€
Značka: EASY
Pastelky EASY trojhranné bezdrevné 12ksStavte na kreativitu a vývoj svojho dieťaťa, dovoľte mu tvoriť neobyčajné kresby s trojhrannými pastelkami Easy.Trojhranné pastelky z bezdrevný živice vyrobené z 80% z recyklovaného materiálu., 12 živých, intenzívnych farieb.Radosť z tvorbyPodporte dieťa pri ro..
2,05€
Značka: EASY
Pastelky EASY trojhranné nelámavé 12ks s ořezávátkemKlasické pastelky vhodné pro výtvarnou výchovu, součástí balení je ořezávátko. Dřevěvé pastelky školní kvality, vhodné pro běžné kreslení, pastelky mají měkkou tuhu a jsou nelámavé. Trojhranný tvar pastelky umožňuje ergonomické držení. Pastelky js..
1,48€
Zobrazené 1 až 12 z 18 (2 stránok)