Menu
Nákupný košík

Maľovanie, kreslenie

Značka: EASY
Sada ceruziek s grafitovou tuhou v moderných a obľúbených fluoreskujúcich farbáchTvrdosť: HB, ceruzka je vhodná na písanie, aj kreslenie.Podporte dieťa pri rozvoji fantázie a manuálnych schopností. Kreslenie je jedným z najlepších spôsobov pre nácvik kreativity a uvoľnenie zápästia. Navyše je to čin..
1,28€
Značka: EASY
Farby EASY WaterColours vodové sada 12 fariebKlasické vodové farby v dvanástich odtieňoch v plastovom obale so štetcom, priemer 2,8 cm...
0,94€
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček. Sada sa skladá z celkom 68 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a majú širo..
9,53€
Značka: EASY
Drevené pastelky EASY Colours s mäkkou tuhou v sýtych farbách, trojhranný tvar pre správne a pohodlné uchopenie. Balenie je 12ks v krabičke...
1,28€
Značka: EASY
Pastelky EASY JUMBO z bezdrevnej živice vyrobené z 80% z recyklovaného materiálu. Trojhranný tvar zabezpečí správny a pohodlný úchop počas kreslenia.Parametre:trojhranné telojasné a žiarivé farby s vysokým krytímodolné voči zlomeniubalenie: 12ks..
2,52€
Značka: EASY
Trojhranné pastelky EASY JUMBO obsahujú 12 klasických farieb + 1 zlatú. Sada trojhranných pasteliek je vyrobená z dreva. Podporte dieťa pri rozvoji fantázie a manuálnych schopností. Kreslenie je jedným z najlepších spôsobov pre nácvik kreativity a uvoľnenie zápästia. Navyše je to činnosť, ktorú deti..
4,28€
Značka: EASY
Stavte na kreativitu a vývoj svojho dieťaťa, dovoľte mu tvoriť neobyčajné kresby s trojhrannými pastelkami EASY. Trojhranné pastelky sú z bezdrevnej živice vyrobené z 80% z recyklovaného materiálu. Kreslenie je jedným z najlepších spôsobov pre nácvik kreativity a uvoľnenie zápästia. Navyše je to čin..
2,14€
Značka: EASY
Klasické trojhranné pastelky EASY sú vhodné pre výtvarnú výchovu, súčasťou balenia je aj strúhadlo. Drevené pastelky školskej kvality, vhodné pre bežné kreslenie, pastelky majú mäkkú tuhu a sú nelámavé. Trojhranný tvar pastelky umožňuje ergonomické držanie. Pastelky sú balené po 12 ks v papierovej ..
1,54€
Značka: EASY
Sada gélových pier EASY GLITTER s trblietkami pre efektné písanie s leskom.Šírka hrotu 1 mmPogumovaný úchytSada 10ks..
1,93€
Značka: EASY
Sada guľatých školských štetcov v 6 rôznych veľkostiach bude ideálnym pomocníkom na výtvarnej výchove nielen v škole...
1,50€
Značka: EASY
Sadu plochých školských štetcov v 4 rôznych veľkostiach využijete na výtvarnej výchove v škole alebo pri kreatívnom tvorení doma...
1,07€
Značka: EASY
Voskovky EASY JUMBO MAX sú pre svoju hrúbku vynikajúce na držanie aj pre tých najmenších. V balení je sada 12 farieb.Dĺžka: 10 cmHrúbka: 1,4 cm..
1,50€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)