Menu
Nákupný košík

Školské batohy

Značka: STIL
Batoh školský Adore STIL VHODNÝ PRE 1. - 4. trieduKvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský batoh je vybavený reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou. Školské batohy Stil sú overené odborníkmi.STIL ADJUSTABLE SYSTÉM - nastaviteľný systém chrbta so štyrmi stup..
67,68€
Značka: STIL
Batoh školský STIL Camo Colour vhodný pre 1. – 4. triedu Kvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský batoh je vybavený reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou.Parametre batohu:Rozmery: výška 400mm, šírka 300mm, hĺbka 200mmHmotnosť: 0,90 kgNosnosť: 7 kgObjem: 20..
38,46€
Značka: STIL
Batoh školský Cartoons STIL VHODNÝ PRE 1. - 4. trieduKvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský batoh je vybavený reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou. Školské batohy Stil sú overené odborníkmi.STIL ADJUSTABLE SYSTÉM - nastaviteľný systém chrbta so štyrmi s..
60,68€
Značka: STIL
Batoh školský STIL CuteŠkolský batoh VHODNÝ PRE 1. - 4. trieduKvalitné, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský batoh je vybavený reflexnými prvkami a anatomicky tvarovanými chrbtom s pevnou konštrukciou.Parametre batohu:Rozmer: výška 400mm, šírka 300mm, hĺbka 200mmHmotnosť: 0,90 kgNosnosť: 7 kgObje..
38,42€
Značka: STIL
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený študentský batoh Ethno od výrobcu STIL s 3D chrbtovým systémom. Školské batohy Stil sú overené odborníkmi. Polstrovanie je z priedušného materiálu. Na bokoch batohu sú vrecká na fľašu na pitie. Skladá sa z 3 komôr, v prednom vrecku je organizér na drobné pre..
26,94€
Značka: STIL
Batoh školský Fantasy STIL VHODNÝ PRE 1. - 4. trieduKvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský batoh je vybavený reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou. Školské batohy Stil sú overené odborníkmi.STIL ADJUSTABLE SYSTÉM - nastaviteľný systém chrbta so štyrmi st..
67,68€
Značka: NERF
Funkčný dvojkomorový školský alebo športový batoh HASBRO BRONCO NERF čierno-oranžový2 komory uzatvárateľné zipsom vrecko na počítačvrecko s organizéromďalšie malé vrecko na zips na prednej stranedve vrecká na boku, jedno so sieťkou, druhé so zipsomfunkčný vstup pre slúchadlá pod rukoväťou pre väčšie..
26,94€
Značka: NERF
Funkčný dvojkomorový školský alebo športový batoh HASBRO BRONCO NERF modro-oranžový2 komory uzatvárateľné zipsomvrecko na počítačvrecko s organizéromďalšie malé vrecko na zips na prednej stranedve vrecká na boku, jedno so sieťkou, druhé so zipsomfunkčný vstup pre slúchadlá pod rukoväťou pre väčšie p..
27,61€
Značka: STIL
Batoh školský STIL Lama VHODNÝ PRE 1. - 4. trieduKvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský batoh je vybavený reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou.Parametre:Rozmery (v × š × h): 400 × 300 × 200 mmHmotnosť: 0,90 kgNosnosť: 7 kgObjem: 20 lVLASTNOSTI školskej ..
60,68€
Značka: STIL
Batoh školský STIL Monsters vhodný pre 1. – 4. trieduKvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský batoh je vybavený reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou.Parametre batohu:Rozmery: výška 400mm, šírka 300mm, hĺbka 200mmHmotnosť: 0,90 kgNosnosť: 7 kgObjem: 20 lVL..
38,46€
Funkčný školský a športový dvojkomorový batoh SPOKEY S838003. Pohodlné široké popruhy sú podšité penou. Zadná časť batohu je vystužená špeciálnou penou a potiahnutá priedušným materiálom.Špeciálne profilovaná zadná stranaRamenné popruhy batohu sú vystužené, polstrované a podšité špeciálnou penouVstu..
20,31€
Značka: STIL
Batoh školský Sport STIL VHODNÝ PRE 1. - 4. trieduKvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský batoh je vybavený reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou. Školské batohy Stil sú overené odborníkmi.Parametre školskej tašky:Rozmer: výška 400mm, šírka 300mm, hĺbka 2..
60,68€
Zobrazené 1 až 12 z 29 (3 stránok)