Menu
Nákupný košík

Školské batohy

Značka: STIL
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský plecniak Dots STIL je vybavený reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou. Školský batoh je vhodný pre 1. – 4. ročník. Školské batohy Stil sú overené odborníkmi.- STIL ADJUSTABLE SYSTÉM – nastaviteľný systém chrbta so št..
61,58€
Značka: STIL
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský plecniak z kolekcie STIL Game je vybavený reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou. Školské batohy Stil sú overené odborníkmi. Školský batoh je vhodný pre 1. – 4. ročník.- STIL ADJUSTABLE SYSTÉM – nastaviteľný systém c..
61,58€
Značka: STIL
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský plecniak STIL Glitter pre dievčatá s 3D chrbtovým systémom je vhodný pre 2. stupeň ZŠ a ako študentský batoh pre stredoškolákov. Školské batohy Stil sú overené odborníkmi.Skladá sa z 3 komôr, hlavná a prostredná komora je vhodná pre formát A4, v pred..
43,79€
Značka: STIL
Kvalitný, ergonomicky tvarovaný odľahčený školský plecniak STIL Paradise s 3D chrbtovým systémom je vhodný pre 2. stupeň ZŠ a ako študentský batoh pre stredoškolákov. Školské batohy Stil sú overené odborníkmi.Skladá sa z 3 komôr, hlavná a prostredná komora je vhodná pre formát A4, v prednom vrecku j..
43,79€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)