Menu
Nákupný košík

EDDING

Značka: EDDING
V kanceláriách na zabezpečenie údajov alebo doma na osobnú archiváciu je možné tento popisovač bez váhania použiť na CD/DVD a iné zariadenia na ukladanie údajov. Mäkký hrot a pigmentový atrament trvale označia bez toho, aby spôsobili akékoľvek poškodenie povrchu. Atrament je na vodnej báze a neobsah..
1,95€
Značka: EDDING
Vložili ste do mrazničky nejaké chutné jedlo a chcete pri vyberaní ľahko rozpoznať dátum alebo jeho obsah? Neexistuje lepšie riešenie ako popisovač do mrazničky Edding 8000. Vďaka svojmu mrazuvzdornému atramentu do -25°C je vodotesný popisovač permanentný a odolný proti rozmazaniu a písať s ním môže..
2,08€
Značka: EDDING
Gélový roller Edding 2185 so sýtymi farbami na vodnej báze využijete v kancelárii na bežné písanie i pre kreatívne písanie a kreslenie. Vyberať je možné z klasických, neónových alebo metalických farieb. Vhodné pre písanie na svetlý papier a v prípade svetlých a metalických farieb aj na ozdobné písan..
1,08€
Značka: EDDING
Efektné gélové popisovače Edding 2185 využijete najmä na kreatívne zdobenie. Väčšinu jasných farieb najlepšie vidno na tmavo sfarbenom papieri a kartóne. Je tak ľahké a úžasne navrhnúť osobné pozvánky, karty na rôzne príležitosti, ako sú narodeniny alebo svadby. Alebo ho jednoducho použite ako svoje..
3,42€
Značka: EDDING
Táto stohovateľná tyčinka na maľovanie na tvár vám umožní stať sa rýchlo klaunom, levom alebo podporovateľom národného tímu. S ňou zažije zábavu celá rodina. Farba priateľská k pokožke je dermatologicky testovaná a je možné ju jednoducho umyť mydlom a vodou, takže je obzvlášť vhodná pre citlivú dets..
4,28€
Značka: EDDING
Nechajte farby zázračne meniť! Pomocou fixky na bielu mágiu môžete prejsť cez atrament a nakresliť rôzne farebné efekty, čím získate neobmedzenú zábavu. Zo 7 pier získate 14 úžasných odtieňov.Perá na báze vody majú robustný guľatý hrot odolný proti tlaku a dokonale tvarovaná protišmyková zóna uchope..
6,52€
Značka: EDDING
Pridajte slnko na zimné okno, nejaké snehové vločky alebo nechajte draka vyskočiť z jedného z vašich rohov okna - to všetko ľahko urobíte pomocou FUNTASTICS Window Fun Edding 16, ktoré sú v 5 farbách na sklo, okná a zrkadlá. A na zmenu motívov sa dajú s trochou vody ľahko zotrieť z každého hladkého ..
6,70€
Značka: EDDING
Káble sú takmer všade. Je dôležité, aby neboli na divoko, takže pre elektrikárov aj pracovníkov je nevyhnutné jasné označenie káblov. Najjemnejší hrot tohto druhu zaručuje, že popisovač káblov Edding 8407 je ten pravý na zodpovedajúce značenie káblov. Nevadí, ak káble vedú zvnútra alebo zvonka, perm..
6,01€
Značka: EDDING
Značkovač farieb pre vysoko nepriehľadné a trvalé označenie aj na tmavých a priehľadných materiáloch, napr. kov, sklo a plast. Okrúhly hrot má šírku 2 - 4 mm. Atrament podobný farbe je rýchloschnúci, odolný voči poveternostným vplyvom, mimoriadne svetlostály a odolný proti opotrebovaniu. Všetky farb..
3,16€
Značka: EDDING
Niekedy je ťažké nájsť ten správny nástroj na presné značenie kriedou. Nie však s popisovačom Edding 4095 - jeho guľatý hrot uvoľňuje vysoko nepriehľadnú tekutú kriedu, čo umožňuje vytvárať výrazné značky na hladkých povrchoch, ako sú tabule, zrkadlá a sklo. Tento popisovač je vhodný nielen na domác..
2,51€
Značka: EDDING
Od veľkých predajcov automobilov až po vaše vlastné garáže prebiehajú dvakrát ročne sezónne zmeny, ktoré sa týkajú každého. Letné alebo zimné pneumatiky je potrebné vymeniť. Aby ste predišli nejasnostiam pri okamžitom spozorovaní správneho setu, je nevyhnutné ich zreteľne označiť. Na tento účel je s..
4,28€
Značka: EDDING
Niekedy je skutočne nepríjemné označiť vyvŕtané otvory, najmä keď iné objekty blokujú cestu a znemožňujú dosiahnutie správnych miest. Popisovač pre tesárov Edding 8850 je našťastie vybavený mimoriadne dlhým a jemným hrotom, ktorý uvoľňuje vodotesný čierny atrament na presné a trvalé značenie. Niet d..
2,81€
Zobrazené 1 až 12 z 23 (2 stránok)