Menu
Nákupný košík

FOREVER

Značka: FOREVER
Kolekcia Sweet Animals od značky Forever prichádza s novinkou reproduktorov v podobe roztomilých zvieratiek. Vďaka systému TWS, ktorá využíva technológiu bluetooth, môžete k vášmu šikovnému telefónu pripojiť dva reproduktory. Reproduktor prenosný BLUETOOTH FOREVER ABS-110 YELLOW s funkciou handsfree..
18,06€
Značka: FOREVER
Kolekcia Sweet Animals od značky Forever prichádza s novinkou reproduktorov v podobe roztomilých zvieratiek. Vďaka systému TWS, ktorá využíva technológiu bluetooth, môžete pripojiť k vášmu šikovnému telefónu dva reproduktory. Reproduktor prenosný BLUETOOTH FOREVER ABS-110 BROWN s funkciou handsfree ..
18,06€
Reproduktor prenosný BLUETOOTH FOREVER BS-330 vodeodolný biely Reproduktor prenosný BLUETOOTH FOREVER BS-330 vodeodolný biely
Novinka Nedostupný
Značka: FOREVER
Prenosný BLUETOOTH reproduktor FOREVER BS-330 v modernom bielom dizajne s odolnosťou voči striekajúcej vode. Ideálny pre každú párty. Vhodné tiež do domácnosti alebo v práci. Vychutnajte si hudbu pri oddychu v kúpeli.Vlastnosti:Batéria: 400 mAhBluetooth 3.0Farba: BielaDosah Bluetooth: až 10 mDoba pr..
6,76€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)