Menu
Nákupný košík

GETI

Značka: GETI
S týmto digitálnym trezorom Geti E17ST budú vaše cennosti v bezpečí. Môžete ho zamurovať alebo pripevniť k múru alebo podlahe. Elektronický zámok na PIN kód vám umožní jednoduchú obsluhu. Pomocou dodaného kľúča je možné otvoriť trezor aj pri vybitých batériách.Parametre produktu:určený na ochranu pe..
33,15€
Značka: GETI
S týmto digitálnym trezorom Geti E25LD budú vaše cennosti v bezpečí. Môžete ho zamurovať alebo pripevniť k stene alebo podlahe. Elektronický zámok na PIN kód vám umožní jednoduchú obsluhu. Pomocou dodaného kľúča je možné otvoriť trezor aj pri vybitých batériách.Parametre produktu:určené na ochr..
60,73€
Značka: GETI
S týmto trezorom Geti E45DC budú vaše cennosti v bezpečí. Môžete ho zamurovať alebo pripevniť k múru alebo podlahe. Elektronický zámok na PIN kód vám umožní jednoduchú obsluhu. Pomocou dodaného kľúča je možné otvoriť trezor aj pri vybitých batériách.Parametre produktu:určené na ochranu peňazí, šperk..
94,84€
Značka: GETI
S týmto trezorom Geti E25ST budú vaše cennosti v bezpečí. Môžete ho zamurovať alebo pripevniť k múru alebo podlahe. Elektronický zámok na PIN kód vám umožní jednoduchú obsluhu. Pomocou dodaného kľúča je možné otvoriť trezor aj pri vybitých batériách.Parametre produktu:určené na ochranu peňazí, šperk..
46,55€
Značka: GETI
S týmto trezorom na kľúč Geti E25K budú vaše cennosti v bezpečí. Môžete ho zamurovať alebo pripevniť k múru alebo podlahe. Pomocou dodaného kľúča ho jednoducho uzamknete.Parametre produktu:určené na ochranu peňazí, šperkov, cestovných pasov, digitálnych fotoaparátov, kamier apod.odolné prevedenie z ..
41,28€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)