Menu
Nákupný košík

Laminátory

Laminátor NEDIS LAMI110BKA3 Laminátor NEDIS LAMI110BKA3
Nedostupný
Značka: NEDIS
Kúpte si do domácnosti či malej kancelárie tenký a kompaktný laminátor NEDIS LAMI110BKA3, ktorý vám umožní rýchlu a efektívnu aplikáciu ochrannej vrstvy na preukazy totožnosti, vizitky či ponuky. Zariadenie je vhodné pre laminovanie za tepla aj za studena a zahreje sa za 4 až 6 minút. Je vybavené ko..
28,20€
Značka: OLYMPIA
Laminátor OLYMPIA A 2250 je ideálnym riešením pre domáce použitie alebo pre menšie kancelárie. Spracováva dokumenty do veľkosti A4.Vlastnosti:Laminovanie za tepla i za studenaFormát A4Hrúbka laminovacích vreciek: od 75 do 250 umPracovná šírka: 230 mmKompaktný moderný dizajnVysoko kvalitný vykurovací..
49,04€
Laminátor OLYMPIA A 230 PLUS Laminátor OLYMPIA A 230 PLUS
Nedostupný
Značka: OLYMPIA
Laminátor OLYMPIA A 230 PLUS je ideálnym riešením pre domáce použitie alebo pre menšie kancelárie. Spracováva dokumenty do veľkosti A4 s maximálnou silou fólie 250 mic.Vlastnosti:Laminuje dokumenty až do formátu A4Pre ochranu a predĺženie životnosti vašich dokumentov ako sú napr. Fotografie, ID kart..
27,28€
Značka: OLYMPIA
Laminátor OLYMPIA A 235+ WHITE je ideálnym riešením pre domáce použitie alebo pre menšie kancelárie. Tento štýlový laminátor laminuje dokumenty až do formátu A4. Ochránite tak vaše dokumenty ako sú napr. fotografie, ID karty, vizitky atď. Je ideálny pre domáce použitie či do malej kancelárie..
27,02€
Značka: OLYMPIA
Laminátor OLYMPIA A 235+ RED je ideálnym riešením pre domáce použitie alebo pre menšie kancelárie. Tento štýlový laminátor laminuje dokumenty až do formátu A4. Ochránite tak vaše dokumenty ako sú napr. fotografie, ID karty, vizitky atď. Je ideálny pre domáce použitie či do malej kancelárie. ..
27,02€
Značka: OLYMPIA
Laminátor OLYMPIA A 235+ BLACK je ideálnym riešením pre domáce použitie alebo pre menšie kancelárie. Tento štýlový laminátor laminuje dokumenty až do formátu A4. Pomocou neho chránie vaše dokumenty, ako sú napr. fotografie, ID karty, vizitky atď. Je ideálny pre domáce použitie či do malej kancelárie..
35,53€
Značka: OLYMPIA
Laminátor OLYMPIA A 235+ BLUE je ideálnym riešením pre domáce použitie alebo pre menšie kancelárie. Tento štýlový laminátor laminuje dokumenty až do formátu A4. Ochránite tak vaše dokumenty ako sú napr. fotografie, ID karty, vizitky atď. Je ideálny pre domáce použitie či do malej kancelárie. Vďaka j..
28,95€
Značka: OLYMPIA
Laminátor OLYMPIA A 296 PLUS je ideálnym riešením pre domáce použitie alebo pre menšie kancelárie. Spracováva dokumenty do veľkosti A4. Má kompaktný moderný dizajn s veľkým zásobníkom na zadnej straneVlastnosti:Laminovanie za tepla i za studenaFormát A4Hrúbka laminovacích vreciek: 80, 125, 175 umPra..
32,82€
Značka: OLYMPIA
Laminátor OLYMPIA A 330 PLUS je ideálnym riešením pre domáce použitie alebo pre menšie kancelárie. Spracováva dokumenty až do veľkosti A3. Dobre poslúži pre ochranu a predĺženie životnosti vašich dokumentov, ako sú napr. fotografie, ID karty, vizitky atď.Vlastnosti:S funkciou laminácia za studena a ..
37,71€
Laminátor OLYMPIA A 396 PLUS Laminátor OLYMPIA A 396 PLUS
Nedostupný
Značka: OLYMPIA
Laminátor OLYMPIA A 396 PLUS je ideálnym riešením pre domáce použitie alebo pre menšie kancelárie. Spracováva dokumenty až do veľkosti A3. Má kompaktný moderný dizajn s veľkým zásobníkom na zadnej strane.Vlastnosti:Laminovanie za tepla i za studenaFormát A3Hrúbka laminovacích vreciek: 80, 125, 175 u..
55,34€
Laminátor s rezačkou OLYMPIA A 230+ Laminátor s rezačkou OLYMPIA A 230+
Nedostupný
Značka: OLYMPIA
Laminátor s rezačkou OLYMPIA A 230+ má robustný moderný dizajn a laminuje dokumenty do formátu A4. Poslúži pre ochranu a predĺženie životnosti vašich dokumentov, ako sú napr. fotografie, ID karty, vizitky atď. Je ideálny pre domáce použitie či do malej kancelárie.Vlastnosti:Uviaznutie vrecká rýchlo ..
37,71€
Laminátor s rezačkou OLYMPIA A 240 COMBO Laminátor s rezačkou OLYMPIA A 240 COMBO
Nedostupný
Značka: OLYMPIA
Laminátor s kotúčovou rezačkou OLYMPIA A 240 COMBO 2v1 je ideálnym riešením pre domáce použitie alebo pre menšie kancelárie. Spracováva dokumenty do veľkosti A4. Predstavuje praktickú kombináciu laminátora s kotúčovou rezačkou navyše sa zaobľovačom rohov. Rezačka pre použitie na papier, fotopapier ..
37,71€
Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)