Menu
Nákupný košík

Príslušenstvo k mikroskopom

Čistiace pero na optiky LEVENHUK LP10 Čistiace pero na optiky LEVENHUK LP10
Nedostupný
Značka: LEVENHUK
Čistenie optických súčastí vašich prístrojov je mimoriadne náročná úloha, ktorá vyžaduje určitú úroveň precíznosti a odbornosti. Ešte náročnejšou úlohou je čistenie šošoviek pokrytých tenkou, chúlostivou antireflexnou vrstvou, pretože túto tenkú vrstvu môžete ľahko poškodiť aj voľným náhodným dotyko..
7,92€
Značka: LEVENHUK
Nádoba na hmyz LEVENHUK LabZZ C3 je malá priehľadná nádobka s lupou 5x vo viečku. Môžete do nej uzavrieť hmyz, aby ste mohli pozorovať jeho život a zvyky, alebo ju naplniť vodou a vložiť do nej malú rybku. S nádobkou na hmyz Levenhuk LabZZ C3 sa každá prechádzka prírodou stane vzrušujúcim dobrodružs..
4,86€
Sada experimentálna LEVENHUK K50 CZ Sada experimentálna LEVENHUK K50 CZ
Nedostupný
Značka: LEVENHUK
Pomocou pokusnej sady LEVENHUK K50 sa naučíte, ako je svet okolo nás usporiadaný. Môžete sa na neho pozrieť z inej perspektívy a uvidieť to, čo je ľudskému oku skryté: čo vlastne jeme, pijeme a nosíme na sebe. LEVENHUK K50 vám otvorí úplne nový rozmer - svet na bunkovej úrovni. Súprava obsahuje všet..
13,50€
Sada podložných skiel LEVENHUK G50 50ks Sada podložných skiel LEVENHUK G50 50ks
Nedostupný
Značka: LEVENHUK
Čistá sklíčka LEVENHUK G50 môžete použiť na prípravu vlastných preparátov pre ďalší výskum. Tieto sklíčka sú vyrobené z veľmi kvalitného skla a sú vysoko transparentné. Vďaka ich rovnomernej hrúbke ich môžete použiť aj pre rozmerné preparáty, bez toho aby ste museli dodatočne ostriť. Ďalšou prednosť..
5,79€
Značka: LEVENHUK
Aby bolo možné nejakú vzorku rastliny alebo iného materiálu skúmať pod mikroskopom, musí prejsť dôkladnou prípravou: veľmi tenký rez materiálu je nutné položiť na podložné sklíčko a cez neho položiť krycie sklíčko. Táto sada preparátov LEVENHUK N10 NG už obsahuje kompletne pripravené vzorky biologic..
8,49€
Sada preparátov LEVENHUK N18 NG Sada preparátov LEVENHUK N18 NG
Nedostupný
Značka: LEVENHUK
Aby bolo možné nejakú vzorku rastliny alebo iného materiálu skúmať pod mikroskopom, musí prejsť dôkladnou prípravou: veľmi tenký rez materiálu je nutné položiť na podložné sklíčko a cez neho položiť krycie sklíčko. Táto sada preparátov LEVENHUK N18 NG už obsahuje kompletne pripravené vzorky biologic..
16,31€
Značka: LEVENHUK
Aby bolo možné nejakú vzorku rastliny alebo iného materiálu skúmať pod mikroskopom, musí prejsť dôkladnou prípravou: veľmi tenký rez materiálu je nutné položiť na podložné sklíčko a cez neho položiť krycie sklíčko. Táto sada preparátov LEVENHUK N20 NG už obsahuje kompletne pripravené vzorky biologic..
16,24€
Sada preparátov LEVENHUK N80 NG Sada preparátov LEVENHUK N80 NG
Nedostupný
Značka: LEVENHUK
Zaujímali ste sa niekedy o to, z čoho sa skladajú listy? Prečo dokáže peľ borovica doletieť tak ďaleko? Ako môžu včely uniesť toľko peľu? Prípadne čo z nás, ľudských bytostí, robí to, čím sme? Pozývame vás na mimoriadny výlet, na ktorom nám bežné veci budú rozprávať úžasné príbehy, ktoré možno vníma..
53,91€
Značka: LEVENHUK
Čistiaca utierka LEVENHUK z mikrovlákna bola špeciálne navrhnutá na čistenie vašich optických prístrojov, či už ide o mikroskopy, teleskopy alebo spektivy. Pomocou tejto utierky môžete šošovky opatrne utrieť, bez toho aby ste poškodili antireflexnú vrstvu. Táto čistiaca handrička na šošovky odstraňu..
3,23€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)