Menu
Nákupný košík

ORION

Značka: ORION
Malá keramická pokladnička ORION prasiatko s motívom srdiečok je pripravená schovať vaše drobné mince.Vlastnosti:Materiál: keramikaMix dekorovRozmery: 9x7x7,5 cm..
2,58€
Značka: ORION
Malá keramická pokladnička ORION prasiatko s motívom štvorlístkov je pripravená schovať vaše drobné mince.Vlastnosti:Materiál: keramikaMix dekorovRozmery: 9x7x7,5 cm..
2,58€
Značka: ORION
Termofľaša ORION nerez/bambus 0,55lVeľmi pekná nerezová termofľaša vhodná do práce, na turistiku, jogu, cestovanie. Má dostatočne veľký uzáver na ľad či ovocie a vďaka nemu sa tiež ľahko čistí. Udržíte svoj nápoj po dlhú dobu pri požadovanej teplote vďaka dvojitej nerezovej stene. Je ľahká, má klasi..
9,91€
Značka: ORION
Termofľaša ORION nerez/bambus 0,8lVeľmi pekná nerezová termofľaša vhodná do práce, na turistiku, jogu, cestovanie. Má dostatočne veľký uzáver na ľad či ovocie a vďaka nemu sa tiež ľahko čistí. Udržíte svoj nápoj po dlhú dobu pri požadovanej teplote vďaka dvojitej nerezovej stene. Je ľahká, má klasic..
9,91€
Značka: ORION
Termohrnček ORION AutoTermoska farebná s dekorom AUTÁ v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá svojím tvarom. Udrží až 12 hodín teplú a 8 hodín studenú vodu. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je však 90%. Pred plnením nalejte do termoplechovky horúcu vodu pr..
8,25€
Značka: ORION
Termohrnek ORION nerez 0,45lTermohrnček udrží Váš nápoj dlho teplý alebo naopak chladný. Je praktický pre vodičov na cesty, ale aj na bežné pitie kávy alebo čaju v kancelárii, doma, na záhrade. Uzatvárateľný otvor pre pitie.Vlastnosti:- Materiál: nerez, plast- Rozmery: objem 0,45 l, priemer. 8,5 cm,..
5,64€
Značka: ORION
Termoska ORION F1 0.5LTermoska v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá svojím tvarom. Udrží 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu. Výklopné náustok vo viečku termosky. Viečko na závit so silikónovým tesnením.Vlastnosti:- Materiál: nerez, plast. Dekor Formule 1- Rozmery: objem 0,5 l, pr. 7 cm..
8,25€
Značka: ORION
Termoska ORION FOR MEN 0.7LTermoska farebná v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá svojím tvarom. Udrží až 12 hodín teplú a 8 hodín studenú vodu. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je však 90%. Pred plnením nalejte do termoplechovky horúcu vodu pre teplé ná..
9,91€
Značka: ORION
Termoska ORION FOTBAL RED 0.5LTermoska farebná v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá. Udrží 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu. Výklopné náustok vo viečku termosky. Viečko na závit so silikónovým tesnením.Vlastnosti:- Materiál: nerez, plast- Rozmery: objem 0,5 l, pr. 7 cm, v. 19 cm..
8,25€
Značka: ORION
Termoska ORION FOTBAL BLUE 0.5LTermoska farebná v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá. Udrží 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu. Výklopné náustok vo viečku termosky. Viečko na závit so silikónovým tesnením.Vlastnosti:- Materiál: nerez, plast- Rozmery: objem 0,5 l, pr. 7 cm, v. 19 cm..
8,25€
Značka: ORION
Termoska ORION GREEN 0.5LTermoska v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá svojím tvarom. Udrží 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu. Výklopné náustok vo viečku termosky. Viečko na závit so silikónovým tesnením.Vlastnosti:- Materiál: nerez, plast- Rozmery: objem 0,5 l, pr. 7 cm, v. 19 cm..
8,25€
Značka: ORION
Termoska ORION KOČKY 0.4LTermoska farebná s dekorom MAČKA v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá svojím tvarom. Udrží až 12 hodín teplú a 6 hodín studenú vodu. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je však 90%. Pred plnením nalejte do termoplechovky horúcu vod..
8,25€
Zobrazené 1 až 12 z 24 (2 stránok)