Menu
Nákupný košík

Maľovanie, kreslenie

Ceruzky EASY FLUO drevené trojhranné s gumou 4ks Ceruzky EASY FLUO drevené trojhranné s gumou 4ks
Novinka Najpredávanejšie
Značka: EASY
Sada ceruziek s grafitovou tuhou v moderných a obľúbených fluoreskujúcich farbáchTvrdosť: HB, ceruzka je vhodná na písanie, aj kreslenie.Podporte dieťa pri rozvoji fantázie a manuálnych schopností. Kreslenie je jedným z najlepších spôsobov pre nácvik kreativity a uvoľnenie zápästia. Navyše je to čin..
1,23€
Značka: EASY
Farby EASY WaterColours vodové sada 12 fariebKlasické vodové farby v dvanástich odtieňoch v plastovom obale so štetcom, priemer 2,8 cm...
0,90€
Kreatívna výtvarná sada EASY 108ks
Novinka Nedostupný
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček. Sada sa skladá z celkom 108 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a majú šir..
17,53€
Kreatívna výtvarná sada EASY 180ks
Novinka Najpredávanejšie Nedostupný
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček. Sada sa skladá z celkom 180 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a majú šir..
17,56€
Kreatívna výtvarná sada EASY 226 ks Kreatívna výtvarná sada EASY 226 ks
Novinka Nedostupný
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček. Sada sa skladá z celkom 226 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a majú šir..
25,15€
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček. Sada sa skladá z celkom 68 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a majú širo..
9,11€
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY III, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček. Sada sa skladá z celkom 86 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a majú ..
6,42€
Pastelky EASY Colours drevené trojhranné 12ks Pastelky EASY Colours drevené trojhranné 12ks
Novinka Nedostupný
Značka: EASY
Drevené pastelky EASY Colours s mäkkou tuhou v sýtych farbách, trojhranný tvar pre správne a pohodlné uchopenie. Balenie je 12ks v krabičke...
1,22€
Značka: EASY
Pastelky EASY JUMBO z bezdrevnej živice vyrobené z 80% z recyklovaného materiálu. Trojhranný tvar zabezpečí správny a pohodlný úchop počas kreslenia.Parametre:trojhranné telojasné a žiarivé farby s vysokým krytímodolné voči zlomeniubalenie: 12ks..
2,41€
Značka: EASY
Trojhranné pastelky EASY JUMBO obsahujú 12 klasických farieb + 1 zlatú. Sada trojhranných pasteliek je vyrobená z dreva. Podporte dieťa pri rozvoji fantázie a manuálnych schopností. Kreslenie je jedným z najlepších spôsobov pre nácvik kreativity a uvoľnenie zápästia. Navyše je to činnosť, ktorú deti..
4,09€
Pastelky EASY trojhranné bezdrevné 12ks
Novinka Nedostupný
Značka: EASY
Stavte na kreativitu a vývoj svojho dieťaťa, dovoľte mu tvoriť neobyčajné kresby s trojhrannými pastelkami EASY. Trojhranné pastelky sú z bezdrevnej živice vyrobené z 80% z recyklovaného materiálu. Kreslenie je jedným z najlepších spôsobov pre nácvik kreativity a uvoľnenie zápästia. Navyše je to čin..
2,04€
Značka: EASY
Klasické trojhranné pastelky EASY sú vhodné pre výtvarnú výchovu, súčasťou balenia je aj strúhadlo. Drevené pastelky školskej kvality, vhodné pre bežné kreslenie, pastelky majú mäkkú tuhu a sú nelámavé. Trojhranný tvar pastelky umožňuje ergonomické držanie. Pastelky sú balené po 12 ks v papierovej ..
1,47€
Zobrazené 1 až 12 z 19 (2 stránok)