Menu
Your Cart

Maľovanie, kreslenie

Značka: EASY
Barvy EASY WaterColours vodové sada 12 barevKlasické vodové barvy dvanácti odstínů v plastovém obalu se štětcem, průměr 2,8 cm...
0,94€
Značka: EASY
Kreatívna výtvarná sada EASY III 86 ksKreatívna výtvarná sada, v ktorej nájdete všetky potrebné pomôcky na maľovanie a kreslenie pekne pohromade, je nielen dokonalým vybavením každého mladého umelca, ale aj skvelým tipom na darček.Sada sa skladá z celkom 86 praktických pomôcok. Sú vyrobené z veľmi k..
6,69€
Značka: EASY
Pastelky EASY JUMBO trojhranné bezdrevé 12ksPastelky z bezdrevný živice vyrobené z 80% z recyklovaného materiálu.parametre:- trojhranné telo- jasné a žiarivé farby s vysokým krytím- odolné voči zlomeniu..
2,39€
Značka: EASY
Pastelky EASY trojhranné nelámavé 12ks s ořezávátkemKlasické pastelky vhodné pro výtvarnou výchovu, součástí balení je ořezávátko. Dřevěvé pastelky školní kvality, vhodné pro běžné kreslení, pastelky mají měkkou tuhu a jsou nelámavé. Trojhranný tvar pastelky umožňuje ergonomické držení. Pastelky js..
1,53€
Značka: EASY
Pero EASY GLITTER-gelové se třpytkami sada 10ksSada gelových per se třpytkami pro efektní psaní s leskem- šířka hrotu 1 mm- pogumovaný úchop..
1,92€
Značka: EASY
Štětce EASY kulaté sada 6ksSada kulatých školních štětců, různé velikosti.V balení 6 ks..
1,49€
Značka: EASY
Štětce EASY ploché sada 4ksSada plochých školních štětců, různé velikosti.V balení 4 ks...
1,07€
Značka: EASY
Voskovky EASY JUMBO MAX sada 12 barevVoskovky JUMBO MAX - 12 barevPro svou tloušťku jsou vynikající na držení pro ty nejmenší.Délka: 10 cmTloušťka: 1,4 cm..
1,49€
Značka: EASY
Voskovky EASY sada 12 barevKlasické voskové pastelky s papírovým obalem pro pohodlné držení a kreslení bez ušpinění. Syté barvy, 12 voskovek v krabičce...
0,51€
Značka: EASY
Voskovky EASY sada 18 barevKlasické voskové pastelky s papírovým obalem pro pohodlné držení a kreslení bez ušpinění. Syté barvy, 18 voskovek v krabičce...
0,85€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)