Menu
Nákupný košík

Príslušenstvo k mikroskopom

Značka: LEVENHUK
Čistenie optických súčastí vašich prístrojov je mimoriadne náročná úloha, ktorá vyžaduje určitú úroveň precíznosti a odbornosti. Ešte náročnejšou úlohou je čistenie šošoviek pokrytých tenkou, chúlostivou antireflexnou vrstvou, pretože túto tenkú vrstvu môžete ľahko poškodiť aj voľným náhodným dotyko..
8,26€
Značka: LEVENHUK
Nádoba na hmyz LEVENHUK LabZZ C3 je malá priehľadná nádobka s lupou 5x vo viečku. Môžete do nej uzavrieť hmyz, aby ste mohli pozorovať jeho život a zvyky, alebo ju naplniť vodou a vložiť do nej malú rybku. S nádobkou na hmyz Levenhuk LabZZ C3 sa každá prechádzka prírodou stane vzrušujúcim dobrodružs..
6,08€
Značka: LEVENHUK
Pomocou pokusnej sady LEVENHUK K50 sa naučíte, ako je svet okolo nás usporiadaný. Môžete sa na neho pozrieť z inej perspektívy a uvidieť to, čo je ľudskému oku skryté: čo vlastne jeme, pijeme a nosíme na sebe. LEVENHUK K50 vám otvorí úplne nový rozmer - svet na bunkovej úrovni. Súprava obsahuje všet..
14,48€
Značka: LEVENHUK
Sada podložných skiel LEVENHUK G100 100ksKrycie sklíčka Levenhuk G100 sú určené na prácu s materiálmi rôzne zložitosti. Vyrábajú sa pomocou moderných technológií z vysoko kvalitného skla a vykazujú vysoký stupeň transparentnosti. Táto krycie sklíčka možno použiť s každým mikroskopom. Ich sklo je hom..
5,21€
Značka: LEVENHUK
Aby bolo možné nejakú vzorku rastliny alebo iného materiálu skúmať pod mikroskopom, musí prejsť dôkladnou prípravou: veľmi tenký rez materiálu je nutné položiť na podložné sklíčko a cez neho položiť krycie sklíčko. Táto sada preparátov LEVENHUK N10 NG už obsahuje kompletne pripravené vzorky biologic..
8,26€
Značka: LEVENHUK
Aby bolo možné nejakú vzorku rastliny alebo iného materiálu skúmať pod mikroskopom, musí prejsť dôkladnou prípravou: veľmi tenký rez materiálu je nutné položiť na podložné sklíčko a cez neho položiť krycie sklíčko. Táto sada preparátov LEVENHUK N18 NG už obsahuje kompletne pripravené vzorky biologic..
16,55€
Značka: LEVENHUK
Čistiaca utierka LEVENHUK z mikrovlákna bola špeciálne navrhnutá na čistenie vašich optických prístrojov, či už ide o mikroskopy, teleskopy alebo spektivy. Pomocou tejto utierky môžete šošovky opatrne utrieť, bez toho aby ste poškodili antireflexnú vrstvu. Táto čistiaca handrička na šošovky odstraňu..
3,02€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)